E-mail
Şifre
Sepetiniz şu an boş.
Ürün -
YUKARI
Isıtma ve Soğutma Kampanyaları
ARÇELİK TERMOSİFONLARDA KAPASİTESİ KADAR İNDİRİM!
ARÇELİK TERMOSİFONLARDA KAPASİTESİ KADAR İNDİRİM!Arçelik termosifonlar 399 TL'den başlayan fiyatlarla. Ücretsiz demontaj ve 9 taksit imkanı.Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.
ARÇELİK KOMBİLERDE İNDİRİM VE ÜCRETSİZ HİZMET FIRSATI!
ARÇELİK KOMBİLERDE İNDİRİM VE ÜCRETSİZ HİZMET FIRSATI!Üstelik demontaj hizmeti de ücretsiz. 9 taksit imkanı.Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Beyaz Eşya Kampanyaları
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK YENİLEME HAREKETİNİ ARÇELİK BAŞLATIYOR.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK YENİLEME HAREKETİNİ ARÇELİK BAŞLATIYOR.Şimdi markası ne olursa olsun eski beyaz eşya veya televizyonunuzu evinizden alıyorYepyeni Arçeliklerle değiştiriyoruz. Kampanya 30 Aralık 2015 tarihine kadar, sadece Arçelik mağazalarında geçerlidir.
EN TASARRUFLU DERİN DONDURUCU
EN TASARRUFLU DERİN DONDURUCU7 Yıl garanti hediye!Kampanya 30 Kasım tarihine kadar sadece Arçelik Mağazaları’nda geçerlidir.
Elektronik Kampanyaları
ARÇELİK'TEN BÜYÜK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI!
ARÇELİK'TEN BÜYÜK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI!Markası ne olursa olsun, eski yazar kasasını getirene!Yeni nesil 300TR yazar kasa 300TL, 220TR yaza kasa 200TL indirimle!
GRUNDIG'DEN INTEL İŞLEMCİLİ LAPTOP'LARDA 500 TL'YE VARAN LİMİTLERİ AŞAN BÜYÜK İNDİRİM!
GRUNDIG'DEN INTEL İŞLEMCİLİ LAPTOP'LARDA 500 TL'YE VARAN LİMİTLERİ AŞAN BÜYÜK İNDİRİM!Üstelik Windows 10'a yükseltilebilir!Kampanya 30 Kasım tarihine kadar sadece Arçelik Mağazaları’nda geçerlidir.
TİVİBU İLE İKİ LİG BİR ARADA ARÇELİK TELEVİZYONLARDA!
TİVİBU İLE İKİ LİG BİR ARADA ARÇELİK TELEVİZYONLARDA!55" veya 65" serisi Arçelik LED TV alan herkese, Tivibu Süper Paket'le bir yıl boyunca Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları hediye!

Kampanyalar kapsamında paket olarak satılan ürünler, kampanya özelinde avantajlı fiyatlarla satıldığından cayma, iade ve iptal hakları ancak paketin tamamı için kullanılabilmektedir.